УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

28 вересня відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти.

З вітальним словом до викладачів звернувся директор коледжу - Роман Васильович Сендзюк. Міський голова Олександр Петрович Грицаєнко привітав педагогів із професійним святом та вручив грамоти Олені Дем’яненко та Миколі Якименку.

Голова профспілки працівників коледжу Андрій Павлюченко від імені Полтавської обласної організації профспілки працівників лісового господарства теж з нагоди свята відзначив грамотами викладачів - Єлізавету Грибович та Сергія Омельченка.

Подяку Державного агентства лісових ресурсів отримала Тетяна Іванівна Шинкарьова, яка нині перебуває на заслуженому відпочинку. Вшанували також ветеранів педагогічної ниви – Миколу Федька, Людмилу Уманець, Віру Корнієнко, Якова Муравніка.

Із сцени лунали музичні поздоровлення за участі: Олександри Дейнеко, Влада Лесечка, Олексія Козаренка, Влада Кодри, Наталії Панченко, Максима Пихтіна, Світлани Ругіної, Валерії Науменко, Оксани Сахно, Юлії Бабінець.

Олександри Маслак, Карини Герасименко, Вікторії Яременко, Наталії Шуби, Івана Назаренка, Влада Нещадима,Дениса Трофімова, Валерія Зелка, Валентина Петренка, Діани Гайдай, художнього керівника Віктора Карпця.

Терпіння і наснаги, творчих здобутків Вам, шановні викладачі!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександр Заканич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309084