ЦЕЙ ДИВОСВІТ – БІБЛІОТЕКА

Бібліотеки – це один із інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських досягнень та пізнань.

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. В Україні він відзначається 30-го вересня.

Для студентів нового набору 4 жовтня у приміщенні читального залу бібліотеки коледжу було проведено цікаву розповідь про всесвітньо відомі бібліотеки. Присутні переглянули ряд презентаційних робіт про роботу бібліотекаря та дізналися багато цікавого про специфіку цієї професії.

Завідувач бібліотеки Лариса Ілащук разом з колегами Вікторією Лилкою та Наталією Носаль розповіли про фонд бібліотеки навчального закладу.

Ми приєднуємося до привітань, які надходили на адресу працівників цього безцінного осередку досвіду і знань.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

Лариса Ілащук, завідувач бібліотеки;

Вікторія Лилка, бібліотекар;