СВЯТО ЗНАНЬ У КОЛЕДЖІ: РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Вересень починається СВЯТОМ ЗНАНЬ.

Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх і особистим для кожного. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до нового життя.

Сьогодні у коледжі відбувся святковий захід, присвячений Дню знань. Із вітанням звернувся до викладачів, студентів та гостей Заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, відмінник освіти, директор коледжу – Роман Сендзюк. На свято завітав голова Товариства лісівників України, Заслужений лісівник України – Олександр  Яресько.

На адресу коледжу надійшли привітання з нагоди свята від народного депутата України – Костянтина Іщейкіна, начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства – Юрія Тараненка.

Адресанти вітають працівників коледжу зі святом, а студентам бажають впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

За підсумками ІІ семестру минулого навчального року було відзначено:

• академічні групи:

І місце  - група ЛГ-33, класний керівник Гонтар В.І.

ІІ місце – група СПГ, ОО-11, класний керівник Ковальчук О.І.

ІІІ місце – група СПГ-31, класний керівник Грибович Є.С.

• відмінників навчання:

Івана Григоренка, Мар’яна Аннича, Миколу Бояринцева, Карину Герасименко, Миколу Лопушенка, Володимира Бабака, Ярослава Куця, Людмилу Дацій, Якова Святка, Дарію Демченко, Марію Мисник, Ольгу Батієвську, Анну Здоровик, Маргариту Крижановську, Владислава Павлюченка;

• за творчі здобутки, високу виконавчу майстерність в обласному міжвузівському фестивалі «Студентська весна – 2017»  відзначено дипломами І та ІІ ступенів Артура Писаренка, Івана Назаренка, Каріну Герасименко, Марію Мисник, Вікторію Яременко, Олександру Маслак та художнього керівника ВІА «Пори року» -  Віктора Карпця.
  • за участь у Спартакіаді коледжу:

І командне місце – група ЛГ-33;

ІІ місце – група ЛГ-12;

ІІІ місце – група ЛГ-22.

Ігор Реутов отримав грамоту кращого спортсмена коледжу. До речі, влітку цього року він був у складі дефлімпійської футбольної збірної України, яка приймала участь в ХХІІІ олімпійських іграх у Туреччині, і став срібним призером.

Було представлено класних керівників груп нового набору:

• Дем’яненко Олена Ігорівна – група ЛГ-11
  • Донець Тетяна Михайлівна – група ЛГ-12
  • Пелипань Яна Миколаївна – група СПГ, ОД-11
  • Литвиненко Олександр Миколайович – група ЛГ-23

Пісенне вітання линуло від Карини Герасименко та Вікторії Яременко (художній керівник – Віктор Карпець).

Хотілося б побажати  студентам підкорити нові вершини знань, знайти нових друзів та досягти омріяної мети. Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

А викладачам та батькам хочемо побажати мудрості та терпіння. Нехай високе покликання і життєва мудрість додає Вам наснаги у вашій благородній місії – навчати і виховувати нове покоління українців!

Ми починаємо 2017-2018 навчальний рік!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександр Заканич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272087