СТУДЕНТИ ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ – СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ЛУБЕН

9 вересня, у нашому місті, в рамках відзначення дня фізкультури та спорту було урочисто вшановано  кращих лубенських спортсменів.

Ось про що говориться у розпорядженні міського голови Олександра Грицаєнка №287 від 06 вересня 2017 року: «З метою відзначення кращих спортсменів та спортивних команд міста, враховуючи особливі досягнення в спорті, вагомий внесок в розвиток фізкультурно-спортивного руху – занести на дошку відзнаки «Лубни спортивні» …» і далі названо всіх хто долучився до великих спортивних звершень, зокрема й студентів Лубенського лісотехнічного коледжу Ольгу Батієвську, та Ігора Реутова.

Ольга Батієвська -  студентка 3-го курсу  спеціальності «Бухгалтерський облік», вона відмінниця у навчанні, а ще є кандидатом у майстри спорту України з волейболу та гравцем команди вищої ліги «Полтавчанка»

Ігор Реутов - студент 3-го курсу  спеціальності «Лісове господарство», срібний призер XXIII міжнародних дефлімпійських ігор, які проходили у місті Самсун (Туреччина) з 18 липня по 30 липня 2017 року, член національної дефлімпійської збірної команди з футболу.

Педагогічний та студентський колективи коледжу вітають наших славних спортсменів з такою відзнакою та бажають їм нових перемог.

Сергій Омельченко, завідувач денним відділенням;

фото – Сергій Козачков та Сергій Омельченко