НУБІП ВЧЕРГОВЕ ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ НАШИХ МАЙБУТНІХ ВИПУСКНИКІВ

28 червня у нашому коледжі відбудеться випуск дипломованих спеціалістів зі спеціальностей «Лісове господарство», «Обробка деревини» та «Бухгалтерський облік».

А 31 січня вже відбувся випуск спеціальності «Садово-паркове господарство». Для тих наших майбутніх випускників, які бажають здобувати повну вищу освіту, 19 квітня Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) провів «День відкритих дверей». Як завжди, відбулася загальна зустріч із ректоратом та представниками Приймальної комісії університету та огляд художньої творчості студентів. Пізніше «День відкритих дверей» знайшов своє продовження в структурному підрозділі університету - Навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. Майбутні абітурієнти із розповіді директора Навчально-наукового інституту професора Петра Лакиди, дізналися про історію інституту та умови вступу і навчання. Також випускники нашого коледжу відвідали Музей лісових звірів і птахів та сучасну лабораторію обладнання фірми «STIHL». На завершення дня відкритих дверей випускники коледжів мали змогу оглянути живописні куточки Ботанічного саду НУБіП України, яким опікується кафедра дендрології та лісової селекції.

Володимир Макаревич, викладач фахових дисциплін,

випускник НУБіПУ (НАУ) 1996 року;