І ЗНОВУ УСІ РАЗОМ ПИСАЛИ РАДІОДИКТАНТ

9 листопада студенти та викладачі коледжу традиційно взяли участь у написанні вже XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Радіодиктант упродовж 17 років суттєво змінився. Цей проект розрахований не лише для тих, хто досконало знає українську мову, а й тих, хто її тільки вивчає.

Радіодиктант диктувався доцентом Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександром Авраменко. І ось звучить голос українського педагога, лінгвіста, радіоведучого Олександра Авраменка. Він, як завше, сам готував текст, і ніхто до останнього моменту не знав, що саме автор диктуватиме, яку тему він обрав. А тема була – «Наші пісні». Автор намагався розповісти коротку історію української пісні – від давніх часів до сучасності – до творів Руслани і Джамали.

Усі роботи студентів та викладачів будуть перевірені, а кращі - будуть відзначені.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

викладач української мови та літератури;

фото – Олександр Заканич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309078