2016-11-10

ВЖЕ ВШІСТНАДЦЯТЕ У КОЛЕДЖІ ПИСАЛИ РАДІОДИКТАНТ ЄДНОСТІ

9 листопада 2016 року студенти та викладачі Лубенського лісотехнічного коледжу традиційно взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.

Акція відбулася у День української писемності та мови і мала на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

Як правило, текст – авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо, відповідно до всіх приписів і норм правопису – складається з близько 150 слів.

Учасники радіодиктанту: Аліна Козачкова, Мирослав Костенко, Оксана Космина, Оксана Замула, Ігор Маньковський, Владислава Мазур, Віталій Коваленко, Олександра Дейнеко, Олександр Домницький, Катерина Тягній, Алла Загорулько, Маргарита Крижановська, Андрій Дрозд, Аліна Дрогало, Сергій Сімійон, Микола Іщук, Олег Зінченко, Анжела Карпець, Альона Бугаєць, Олексій Костенок, Богдан Соколенко, Маргарита Грачова, Марія Мисник, Іван Забігай, Юлія Іщенко, Анна Здоровик, Дар’я Карпець, Марія Лаврікова, Маргарита Марченко, Римма Вдовіченко, Микола Бояринцев, Ольга Батієвська та інші.

Кращі роботи учасників будуть відзначені.

Аліна Козачкова, голова циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін;

фото - Сергій Козачков

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309086