2017-02-24

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ЛІСІВНИЦТВА

23 лютого 2017 року викладач Замула Оксана Мирославівна провела відкрите заняття з дисципліни «Лісівництво» у групі ЛГ-31 (спеціальність «Лісове господарство»).

Тема багатоцільової лекції «Ліс і живий надґрунтовий покрив. Ліс і фауна». Підготовлена презентація дала можливість розглянути на занятті представників живого надґрунтового покриву для основних лісотвірних порід, їх значення для природного поновлення лісу.

Студенти Святко Яків, Німець Іван, Булатецький Владислав, Матяш Анна, Скрипник Вікторія, Стогній Денис, Кукош Анна, Павлюченко Владислав, Зінченко Ярослав підготували цікаві повідомлення про вплив фауни на ліс. Цікавою була інформація про Йозефа Гольцера, який займається вивченням взаємозв’язку природних екосистем та можливістю зменшення трудозатрат на заліснення.

Підготовка студентів до заняття, їх виступи свідчили про формування свідомої позиції щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, а також популяризації сталого способу життя та користування лісовими продуктами.

Оксана Замула, викладач спецдисциплін;

Фото – Олександра Литвиненка