2017-03-24

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»

21 березня відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Зарубіжна література» у групі ЛГ-11, яке провела викладач вищої категорії Коваленко Тетяна Федорівна.

Тема уроку - «Олександр Купрін. Філософське осмислення кохання». Перевірка домашнього завдання проводилася за темою: «Франц Кафка – письменник-модерніст. Повість «Перевтілення»». Викладач вдало використовувала різні методи опитування: картки, тестові питання. Використовувалися інтерактивні методи, порушувалися проблемні питання.

Дуже вдало викладалося нова тема. Студенти підготували цікавий виступ, в якому охарактеризували твори Олександра Купріна, а читець підтверджував цитатами з творів їхні висновки. Одна із студенток розповіла історію Суламіф. Проаналізували твір «Гранатовий браслет». Приємно відзначити, що студенти робили власні висновки щодо кохання героя й проблем кохання в сучасному суспільстві. Всім дуже сподобалася класична музика Бетховена, яка тісно пов’язана з текстом повісті.

Заняття пройшло жваво й цікаво, поставленої мети досягнуло, що й було підтверджено присутніми колегами-викладачами.

Тетяна Коваленко, викладач загальноосвітніх дисциплін;

фото – Аліна Козачкова