2017-03-28

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ІЗ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

28 березня відбулося відкрите заняття на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею, догляд і зберігання».

Дана тема є надзвичайно актуальною, адже вона щоденно звучить в засобах масової інформації, оскільки на Сході нашої держави йде справжня війна.

З метою контролю рівня знань використовувалися інноваційні інформаційно-комп’ютерна й тренінгова технології, технологія організації самостійної роботи студентів та програмованого навчання і контролю. Чіткі і правильні відповіді надали Віталій Коваленко, Ярослав Коломієць, Олексій Долженчук, Ігор Маньковський, Євгеній Сірий та Ігор Яременко та інші студенти.

Новий навчальний матеріал було подано у формі діалогу, для того що би активізувати розумову діяльність студентів, навчити їх бути активними та творчо мислити.

Заняття досягло поставленої мети, студенти брали активну участь у вивченні нового матеріалу, що і було підтверджено присутніми на занятті викладачами.

Сергій Пономаренко, викладач предмету «Захист Вітчизни»;

фото – Олександр Литвиненко