СТУДЕНТ КОЛЕДЖУ ІГОР РЕУТОВ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР!

У турецькому місті Самсун пройшли ХХІІІ Дефлімпійські Ігри 2017 (спортсмени з вадами слуху).

Дефлімпійська футбольна збірна України спочатку змагалася у одній із груп – всього 16 збірних. Українці поступилися 1:2 вже у додатковий час збірній Японії, потім зіграли внічию 1:1 з італійцями і розгромили 3:0 збірну Аргентини, вийшовши до чвертьфіналу. Тут суперником українців стала сильна збірна Росії. Основний час не виявив переможця - 0:0, а у серії пенальті ми виявилися сильнішими – 5:4 на користь збірної України. До речі, 2013 р. у фіналі Дефлімпіади росіяни здолали українців 2:1. У складі нинішньої збірної України є вісім футболістів з Полтавщини, серед яких студент Лубенського лісотехнічного коледжу Ігор Реутов. Після чвертьфіналу з Росією українці зустрілися вже в ½ фіналу зі збірною Єгипту і перемогли своїх опонентів 1:0. У фіналі суперником  України стали господарі змагань – збірна Туреччини, які у півфіналі розгромила італійців 4:0. Отже, минулої неділі зійшлися турки та українці. Основний час не виявив переможця – 0:0, а в серії пенальті кращими були гравці Туреччини – 4:3 на їх користь. Тож вітаємо нашу команду та Ігоря Реутова зі  «сріблом» Дефлімпіади.