2017-03-17

ПЛІДНА ПОЇЗДКА НА МЕБЛЕВИЙ ФОРУМ KIFF-2017

У виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 15 по 18 березня проходив Київський міжнародний меблевий форум Kiff-2017 - міжнародна виставка меблів, предметів інтер'єру, на якій були представлені нові тенденції в категоріях: меблі, інтер'єр, декор та освітлювальні прилади.

Мета експозиції – представити Україну у світовому культурному товаристві як цікавий і гідний уваги та прихильності креативний потенціал в галузі деревообробки та меблевого виробництва. На виставці була презентація можливостей українських компаній, що створюють в тандемі з дизайнерами інноваційний продукт – оригінальний, модний, комфортний, а головне – вироблений в Україні.

З метою закріплення теоретичних знань, а також розширення знань про обрану майбутню професію студенти спеціальності «Обробка деревини» разом із викладачем спецдисциплін Миколою Якименком відвідали даний захід, в якому можна було побачити і оцінити новинки та модні тенденції як вітчизняного так і міжнародного ринку інтер'єру, дизайну та меблів. Студенти разом із викладачем мали змогу отримати індивідуальні консультації від представників провідних фірм з виготовлення фурнітури та меблевих технологій, а також відвідати презентації світових фірм які власне і займаються виготовленням меблів, матеріалів, обладнання та комплектуючих до них.

Микола Якименко, викладач спецдисциплін

спеціальності «Обробка деревини»;