2017-04-29

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ "ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ" ВІДБУЛИСЯ У КОЛЕДЖІ

28 квітня коледж на своєму спортивному комплексі приймав гостей з усієї області, які прибули щоб взяти участь у ІІІ обласному етапі Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA”. Засновником цього дійства є – Національний олімпійський комітет України.

Зустріч була спрямована на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту.

На свято завітали гості: міський голова – Олександр Грицаєнко; голова Полтавського обласного відділення національного Олімпійського комітету України – Олександр Удовіченко; Олімпійський чемпіон 1980 року – Володимир Кисельов; головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Лубенського міськвиконкому головний суддя заходу– Іван Тузов.

Директор Лубенського лісотехнічного коледжу, член Полтавського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України – Сендзюк Роман Васильович побажав усім присутнім нових звершень, бути здоровими, енергійними та успішними.

В програмі заходу:

• Презентація команди (3 хв.);
  • Рухлива гра «Лапта»;
  • Олімпійська вікторина;
  • Комбінована естафета.

Відповідно до жеребкування команди мали свій порядковий номер:

1. Лубни;
  2. Кременчук;
  3. Горішні Плавні;
  4. Пирятин.

Змагання відбувалися, як і в спортивному залі так і на стадіоні коледжу.

Для оцінювання презентацій команд та підведення підсумків змагань було представлено членів оргкомітету:

1. Олег Сич – методист відділу Національно–патріотичного виховання Полтавського обласного інституту після дипломної педагогічної освіти ім. Остроградського.

2. Віталій Зінченко – член виконкому відділення НОК, директор обласної дитячої – юнацької школи «Колос»

3. Інеса Гетьман – відповідальний секретар Обласного відділення НОК України.

4. Мирослав Костенко – завідуючий управлінням освіти Лубенського міськвиконкому.

5. Аліна Тарапунець – юний лідер проекту «Олімпійське лелеченя», кандидат в майстри спорту із дзюдо.

Після тривалих та запеклих змагань було названо переможців та призерів змагань:

І місце - м. Пирятин;

ІІ місце – м. Лубни;

ІІІ місце – м. Горішні Плавні.

Бажаємо всім спортсменам бути енергійними, здоровими та успішними! До нових перемог!

Аліна Козачкова, голова циклової комісії

загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін;