НУБІП УКРАЇНИ ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ НАШИХ МАЙБУТНІХ ВИПУСКНИКІВ

13 квітня у Національному університеті біоресурсів і природокристування України (НУБіП України) відбувся "День відкритих дверей" для випускників коледжів і технікумів.

Після загальної зустрічі із ректором університету Станіславом Ніколаєнком та огляду художньої творчості студентів (серед яких, зокрема, був і наш випускник 2016 року Антон Миколаєнко), "День відкритих дверей" знайшов своє продовження в структурному підрозділі університету -  Навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. Майбутні абітурієнти заслухали розповідь директора ННІ, професора Петра Лакиди, щодо історії інституту та умов навчання. Також випускники нашого коледжу відвідали Музей лісових звірів і птахів та сучасну лабораторію обладнання фірми «Stihl». На завершення дня відкритих дверей випускники коледжів мали змогу познайомитися із співробітниками Ботанічного саду НУБіП України та оглянути його живописні куточки.

Володимир Макаревич, викладач спецлисциплін,

випускник НУБіПУ (НАУ) 1996 року;