2017-05-17

ДО НАС ЗАВІТАЛИ УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

16 травня до нашого коледжу завітали поважні гості – наукові співробітники, директори, завідувачі дендропарків, фахівці ландшафтного дизайну та заповідної справи з різних куточків України з нагоди проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «Науково-організаційні підходи до використання сучасних принципів ландшафтного дизайну у формуванні експозицій заповідних парків України» на чолі із завідувачем кафедри заповідної справи Державної екологічної академії, д.б.н., професором, членом Ради ботанічних садів і дендропарків України Байрак Оленою Миколаївною.

Серед гостей були Черняк В.М., д.б.н., професор, зав. кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського національного аграрного університету; Степан Бобир, дендролог викладач аграрного Березоворудського технікуму ПДАА; Федько Р.М., к.б.н., с.н.с., (Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН), Валентина Бабарика, науковий співробітник (Криворудський дендропарк); Ільєнко О.О., к.б.н., директор дендропарку «Тростянець»; Бойко Н.С., к.б.н., с.н.с., (Державний дендропарк «Олександрія» НАН України); Глухова С.А., директор дендропарку «Сирецький»; Лісінчук А.М., к.б.н., с.н.с., заступник директора Кременецького ботанічного саду; Потоцька С.О., к.б.н., доцент Чернігівського національного педуніверситету, завідувач арборетумом; Шевченко Л.Ф., м.н.с., Краснокутської ДСС ІС УААН; Смоля А.Л., к.б.н., зав. Навчальної лабораторії Київського національного університету ім. Т. Шевченка; Трофимчук Н.А. та Подольхова М.О., фахівці ландшафтного дизайну Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП; Білик О.М., дендролог Устимівської дослідної станції та інші знані науковці. Серед яких; д.б.н. Косенко І.С., д.с.-г.н. Клименко Ю.ЯО., к.б.н. Дойко Н.М., к.б.н Джуренко Н.І., к.б.н. Онук Л.Л., к.с.-г.н. Лукіша В.В.

В рамках семінару проводилася наукова експедиція 11 об’єктів Полтавщини. Ми радо зустріли шановану делегацію, оглянули територію дендропарку та нові експозиції навколо корпусу коледжу. І вкотре довели, що наш дендропарк – справжня наукова лабораторія для студентів, а для місцевих жителів – чудова зона відпочинку, де можна насолоджуватися співом птахів, шумом дерев, відкривати для себе таємниці природи.

На згадку про цю подію коледжу подаровано два саджанці Ліріодендрону тюльпанового (Тюльпанове дерево, Liriodendron tulipifera), вирощених у Тростянецькому дендропарку Чернігівської області.

Тамара Тимошенко, викладач спецдисциплін, завідувач дендропарком,

Роман Сендзюк, к.с.-г.н., директор коледжу;

фото - Олександр Заканич