ВІДІЙШЛА У ВІЧНІСТЬ ДЕМЧЕНКО МАРІЯ КСЕНОФОНТІВНА

Лубенський лісотехнічний коледж із сумом повідомляє, що 13 травня 2016 року на 88 році пішла із життя Демченко Марія Ксенофонтівна.

Народилася 10 вересня 1928 року у селі Нікопольске Усманського району Ліпецької області Російської РФСР. У 1950 році закінчила Воронезький лісотехнічний інститут, здобувши фах інженера лісового господарства.

Більше 45 років свого життя Марія Ксенофонтівна присвятила справі підготовки фахівців для лісового господарства, маючи глибокі знання свого предмету, та вміння пов’язувати теорію з передовими знаннями лісогосподарської науки і почуття високої відповідальності за доручену справу. Висока педагогічна і методична майстерність поєднувалася з вимогливістю до себе та студентів і великою любов’ю до своєї професії були характерними рисами її багаторічної праці. Серед її вихованців багато директорів лісгоспів, лісничих, інженерів, викладачів технікумів та інститутів, кандидати наук.

Як педагог від природи, свій талант і вміння передавала молодим викладачам, більше 40 років очолювавши предметну комісію лісобіологічних дисциплін. Заслужений вчитель Української РСР, Відмінник лісового господарства України, нагороджена Ювілейною медаллю «За доблесну працю до 100 річчя народження В.І.Леніна», Почесною грамотою Державного комітету лісового господарства України, Подякою Президента України, іменним годинником Державного Агентства лісових ресурсів України.

Світла пам’ять про Марію Ксенофонтівну назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271477