ІНТЕРНЕТ-ФОРУМ «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО УКРАЇНИ» - КОМФОРТНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

На початку лютого розпочато роботу над інтернет-форумом із робочою назвою «Лісове господарство України» за адресою forestforum.in.ua.

Метою цього ресурсу є забезпечення зручного в користуванні інтернет-майданчика, де кожен охочий зареєструвавшись зможе отримати відповідь на своє запитання, опублікувати інформацію, долучитись до обговорення, переглянути актуальні теми, взяти участь чи створити власне опитування, знайти однодумців чи навіть майбутніх співробітників тощо.

Основною аудиторією форуму передбачаються працівники лісового господарства, наукових та державних установ, представників недержавних організацій, студентів відповідних спеціальностей та інші представники, хто має хоч якесь зацікавлення чи сферу інтересів у лісовій галузі країни.

На даний час, основними перевагами форуму є:

• зручний і доступний інтерфейс;
  • усі зареєстровані користувачі мають можливість починати власні обговорення (теми/голосування), а також долучатись до обговорення тем інших користувачів;
  • публікація тем/коментарів залежить від користувача і не проходить попереднє модерування (цензуру);
  • існує можливість підписатись на розсилку новин через загальну RSS-стрічку усього форуму, або окремої категорії;
  • обмежень у мові повідомлень як таких немає, проте рекомендується використання української/російської/англійської.

До 28 лютого триває відкрите тестування й налагодження роботи сайту. Запрошуємо Вас зареєструватись та взяти участь у створенні комфортного місця для обговорення лісової галузі України!

Використано матеріали з сайту Національного лісотехнічного університету України (м. Львів) - http://nltu.edu.ua.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271422