А КОЛЕДЖ ТАКИ МАЄ ТАЛАНТИ!

2016-03-11

У рамках "Студентської весни" 11 березня відбувся внутрішній фестиваль аматорського мистецтва "Коледж має таланти".

До участі у конкурсі були запрошені всі академічні групи. Це свято справжніх талантів, які притаманні нашій студентській молоді. Представлені різні жанри: вокал, танець, художнє слово, гра на музичних інструментах.

На сцені - активні та талановиті: Наталія Шуба, Вікторія Яременко, Владислава Мазур, Анна Здоровик, Яків Святко, Антон Миколаєнко, Льоля Шахунова, Карина Герасименко, Анжела Карпець, Дмитро Подибайло, Денис Погребняк, Олена Завалій, Альона Бугаєць, Оксана Жук, Павло Наконечний, Яся Шахунова, Олександр Кулик, Віра Вишнякова, Євгенія Галич.

Яскраві виступи викликали море овацій у переповненій актовій залі коледжу. Вкотре переконалися всі присутні, що наші студенти мають різні вподобання, здібності і таланти.

Хотілося б побажати всім творчих злетів, цікавих вражень…

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 270806