ВІТАЄМО КОМАНДУ КОЛЕДЖУ "ДРОЗДИ" З ІІІ МІСЦЕМ У КУБКУ КВН ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

2015-01-26

Кременчук, як завжди, зустрів команду КВН «Дрозди» нашого коледжу з позитивом!

Благодійна гра КВН проходила у будинку культури "НАФТОХІМІК". Ми зіграли 3 конкурси: візитівка, біатлон, розминка. Тема гри звучала: «А Новий рік продовжується». Команда показала неабиякий результат - ІІІ місце і з таким результатом проходить у наступні ігри ліги «Кавлін».
Хочеться наголосити, що учасники команди не тільки мають спільну справу - грати в КВН, але й у реальному житті дуже тісно спілкуються. Цього разу на сцені були випускники Лубенського лісотехнічного коледжу: Марко Павельчук , Святослав Іщенко - нині студенти НУБіПу, звукооператор Бабак Інна – студентка ЧДТУ, капітан – Ляшенко Євгеній, студент коледжу, та незмінний керівник - Ірина Решетило.
Дрозди готові покорювати нові верхівки, і кажемо КВНу велике дякую, що він подарував нам справжніх друзів.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272387