2014-09-23

ВИРОБНИЧА ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ IV КУРСУ

У студентів 4 курсу спеціальності «Лісове господарство» розпочалася виробнича технологічна практика.

Виробнича практика студентів є невід'ємною складовою програми підготовки студентів вищих навчальних закладів. Метою практики є закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання та вдосконалення і розширення практичних навичок і умінь в роботі за обраною спеціальністю.

Виробнича практика студентів проводиться безпосередньо на робочих місцях на підприємствах лісової галузі з метою удосконалення здобутих знань, умінь і практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, а також з метою забезпечення їх соціальної, психологічної та професійної адаптації в трудових колективах.

Студенти до початку практики одержали від керівників практики від коледжу консультації щодо оформлення всіх необхідних документів.

85 майбутніх лісівників поїхали на практику в 29 лісогосподарських підприємств Полтавської, Черкаської, Київської, Чернігівської, Сумської, Кіровоградської, Миколаївської областей, на основі укладених договорів.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267817