ВИПУСК - 2015

26 червня 2015 року відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста 104 випускникам Лубенського лісотехнічного коледжу (спеціальності «Лісове господарство», «Оброблювання деревини» та «Бухгалтерський облік»).

Дипломи із відзнакою отримали 7 випускників – Дар’я  Кулікова (група ЛГ-41), Анатолій Макаревич (ЛГ-41), Владислав Сапелкін (ЛГ-41), Ірина Продан (Б-31), Максим Шкарбань (ЛГ-42), Вадим Бихкало (ЛГ-43) та Олександр Котенко (ЛГ-43).

Директор коледжу Роман Сендзюк побажав випускникам знайти свою життєву дорогу, яка б привела у майбутньому до успіху, звершень та перемог. Начальник управління відділу освіти Лубенської міської ради Мирослав Костенко вручив грамоти випускникам коледжу за активну участь у громадському житті міста. Голова студентського парламенту Павло Наконечний радив не забувати вчорашнім студентам про роки, проведені у стінах навчального закладу.

Настоятель храму «Всіх святих землі Української» Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Георгій благословив на добрі справи випускників та їх батьків.

Калейдоскоп привітань продовжили старости випускних груп – Антон Міщенко, Тетяна Лупан, Артем Долгов, Альона Шрамко та Максим Білосорочка.

Своїми вокальними здібностями, музичними композиціями, танцювальними мініатюрами та гумористичними замальовками виступами радували присутніх зі сцени випускники.

З найкращими побажаннями звернулися до своїх студентів класні керівники – Ірина Андреєва та Оксана Космина, Олександр Карпенко, Тамара Кушніренко, Василь Гонтар, Валерій Халтурін.

Наприкінці святкових урочистостей випускники випустили у небо жовто-блакитні кульки-бажання.

Гарної долі, здійснення мрій та подальших успіхів Вам, дорогі випускники!

{videobox}

5VitzWvQ8h4|ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ 2015 р. - репортаж телекомпанії "Лубни"|,

ncsKIdzapdM|Не встидайся то твоя земля у виконанні ВІА «Пори року»|

{/videobox}