"СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА" - 2015

2015-04-01

Весна на своїх крилах принесла не лише тепло, а й кущовий етап регіонального обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна», який відбувся 31 березня 2015 р. у стінах Лубенського лісотехнічного коледжу.

Відлунали останні музичні акорди, овації  в залі довго не стихали, бо студенти вкотре довели, що встигають не лише навчатися на «відмінно», а й мають безліч талантів. Ведучі Ярослав Іщенко та Тетяна Бацман представили журі під головуванням Соколова Дмитра Олександровича – директора «Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи».

Справжньою несподіванкою був флеш-моб «Парад вишиванок», у якому брали участь не лише студенти, а й викладачі.

Дикламатор Яків Святко вразив однолітків поезією України (керівник Ірина Решетило). Зразковий ансамбль народного танцю «Перлина» (художній керівник Тетяна Мінакова) вкотре дивував глядачів. Команда КВН «Дрозди» (керівник Ірина Решетило) подарувала «Весняні посмішки». Вокалісти Наталія Шуба, Тетяна Тарасевич, Богдана Бобиренко дзвінкими голосами наповнили глядацький зал.

Ніколи не повторюється у виборі пісень художній керівник ВІА «Пори року» Віктор Карпець. По-новому звучали між художніми номерами катрени, взяті із поезій Ліни Костенко.

Весняний настрій та позитивні емоції переповнювали не лише глядачів, а й журі. Сподіваємося що серед переможців на заключному концерті переможців обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна» будуть і студенти Лубенського лісотехнічного коледжу.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 263222