ПОДОРОЖ ДО СТОЛИЦІ

2015-05-15

14 травня студенти коледжу, а саме групи СПГ-21 та ЛГ-21 разом із викладачами Яною Пелипань та Володимиром Макаревичем побували у столиці України.

Разом із екскурсоводом пройшлися стежками ботанічного саду імені М.М. Гришка. Відвідали регулярний сад французького стилю, який створеного із грабу звичайного. Завітали  до нерегулярних садів. Прогулялися алеєю  модрин, лабіринтом із бирючини, милувалися «альпійськими гірками», завітали на алеєю беріз. Різновиди туй, ялівців, барбарису та каштанів справили надзвичайне враження на екскурсантів. Різноманіття бузкових насаджень не лишило байдужим нікого! Відвідали «едемський сад». Спостерігали за життям екзотичних тварин: папугами,  крокодилами, зміями, ящірками, черепахами.

Не могли не завітати до Києво - печерської лаври (спустилися до ближніх печер). Побували у музеї Великої вітчизняної війни (під грандіозною статуєю «Батьківщина-Мати» знаходиться триповерхова споруда).

Наприкінці насиченого екскурсійного дня відвідали виставку «Кіборги». Розповідь про героїв, які боронили і боронять Донецький аеропорт та східну частину держави змусила замислитися про мир та спокій в Україні.

Повертаючись додому, студенти ділилися враженнями від цього чудового дня!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271862