НА ЗАХИСТІ РУБЕЖІВ КРАЇНИ

2015-05-06

30 квітня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулося вшанування демобілізованих земляків - учасників антитерористичної операції.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий патріотизм, вірність військовий присязі нагородили медаллю «За оборону рідної держави» лубенців-військовослужбовців різних силових структур, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України. Серед них були випускники нашого коледжу: Євгеній Сулима (випускник 2011 року по спеціальності «Оброблювання деревини» та Ілля Савченко (випускник 2015 року заочного відділення по спеціальності «Лісове господарство»).

В даний час несе службу у прикордонних військах Кононученко Дмитро, випускник 2011 року за спеціальністю «Лісове господарство». У березні-червні 2014 року під час першої ротації у складі другої мотоманевреної групи Дмитро ніс службу на лінії державного кордону в Донецькій області. Приймав участь у бойових діях поблизу населених пунктів Зеленопілля, Довжанськ, Маринівка. З березня цього року по теперішній час несе службу на постах на лінії розмежування з тимчасово окупованою територією.

У квітні до Збройних сил України призваний на строкову службу викладач коледжу Боргун Євгеній Борисович, який служить в полку оперативного призначення спецпідрозділу "Гепард" у місті Запоріжжя.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262887