КУБОК "ЮНІСТЬ ПОСУЛЛЯ" - 2014

В урочистому відкритті ювілейного Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок «Юність Посулля»» взяли участь Микола Томенко, Володимир Авраменко (перший заступник Голови Комітету з ФВ та спорту МОН України), Микола Моторний (заслужений  журналіст України, керівник прес-служби Комітету з ФВ та спорту МОН України (газета «Сільські вісті»)),Олександр Удовіченко (голова Полтавського обласного відділення НОК України), Юрій Тараненко (начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського  господарства), Олександр Грицаєнко (міський голова м.Лубни), Олена Кучеренко (начальник управління фізичної культури та спорту Полтавської ОДА).

На цю ювілейну гру з’їхалися 9 команд (спортивні гравці Лубенських ЗШ І-Ш ст. № 1, № 2, № 4; Засульської гімназії, Калайдинцівської і Жданівської шкіл.; команда «Явір» ДП «Смілянський лісгосп», команда Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської ДАА, команда Лубенського лісотехнічного коледжу.)

Ігри були напруженими та безкомпромісними. Все ж перемога – за найсильнішими. Директор коледжу Роман Сендзюк подякував всім спортсменам за участь у змаганнях.

Микола Моторний, Микола Томенко та Володимир Авраменко  вручили переможцям турніру «Кубок «Юність Посулля»», медалі, спортивну форму, спортивний інвентар та друковану продукцію спортивної тематики. Хотілося б зазначити, що вдруге за всю історію проведення змагань переможцем стала команда Лубенського лісотехнічного коледжу, тренер Андрій Павлюченко, капітан – Владислав Богомолов. На другому місце – команда «Явір», на третьому – команда Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДА. Серед школярів перше місце посіла команда Лубенської ЗШ І-Ш ст. № 1. Друге – вибороли юні спортсмени із Жданів. Третє – команда Лубенської ЗШ І-Ш ст. № 4.

Були відзначені кращі воротарі (Ростислав Фролов – учень Лубенської ЗШ І-Ш ст.№ 4, та Андрій Жуль – студент Лубенського лісотехнічного коледжу) нападники (Владислав Ольшанський – учень Лубенської ЗШ І-ІІІ ст. № 1 та Роман Хоменко – Смілянській лісгосп), захисники (Олександр Павленко – учень Жданівської ЗШ та Юрій Товкач – студент Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДА) і рефері цих змагань (Андрій Василенко, Володимир Березняк та Сергій Бортнік). Всі учасники отримали подарунки від Миколи Моторного, Миколи Томенка, Полтавського обласного відділення НОК України та від Лубенського лісотехнічного коледжу.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 252356