21 БЕРЕЗНЯ РОЗПОЧАЛАСЯ ЮВІЛЕЙНА 10-а АКЦІЯ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

2015-03-18

За традицією, починаючи з 2006 року, щороку, 21-го березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Метою започаткованої Держлісагентством України Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні  лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, як майбутні лісівники, під час цьогорічної весняняної навчальної практики також беруть участь в акції, допомагаючи працівникам лісогосподарських підприємств саджати нові ліси.

Щоби через десятки років на Лубенській землі зашелестіли листям діброви сьогодні викопуємо разом з робітниками лісгоспу однорічні сіянці дуба звичайного.

Саме цими молодими руками тепер садиться ліс, в якому ми колись будемо збирати гриби. Перефразуючи: хвала рукам, що пахнуть хвоєю!

New layer...

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271587