2013-11-25

ЛУБЕНСЬКІ "ДРОЗДИ" ВИГРАЛИ ФІНАЛ

20 та 21 листопада команда КВН «Дрозди» Лубенського лісотехнічного коледжу відвідала м. Кременчук, де відбувся фінал відкритої Кременчуцької ліги КВН дитячих та юнацьких команд.

Із 16 команд які з’їхались з різних міст України (Суми, Кіровоград, Харків, Дніпродзержинськ, Полтава та інші) до фіналу дійшли тільки 6, серед яких і «Дрозди» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Ірини Решетило.

У півфіналі який відбувся у березні 2013 р. команда коледжу виборола третє місце, тому звичайно, хвилювалась перед фіналом. Але набутий певний досвід, постійні тренування та репетиції привели до перемоги. Треба зазначити, що ігри відбулися у палаці культури ім.Петровського м. Кременчука, де саме у ці дні вищі навчальні заклади України були представлені на ярмарці професії «Якісна освіта – вдала кар’єра». Презентував себе і Лубенський лісотехнічний коледж в особі команди КВН «Дрозди». Безпосереднє спілкування з майбутніми абітурієнтами, презентація інформаційних буклетів щодо вступу до коледжу звичайно ж успішний виступ команди під час ігри залишив добрі спогади у кременчужан і про Дроздів, і про наш коледж.

Ірина Решетило, заступника директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272931