2014-02-06

КВН НА КУБОК КОЛЕДЖУ

5 лютого у коледжі відбулась традиційна гра на Кубок коледжу «Обережно на ковзанці жартів».

Зала коледжу, на жаль, не змогла задовольнити бажання вболівальників за відсутністю вільних місць. Тож теплою підтримкою, гучними оплесками зустрічали глядачі команди груп нового набору: ЛГ-11 – «Зелені люди» (капітан команди Юрій Чижов),  збірна ЛГ-12 та ЛГ-23 - «Область фантастики» (капітан Дмитро Подибайло), ОД-21 – «Завжди готові» (капітан Юлія Дацій), СПГ, Б-11 – «Сапоги» (капітан Владислав Ротань) та незмінний учасник ігор КВН у коледжі, досвідчена команда «Красавчики» група ЛГ-41 (капітан Андрій Семенець).

На святі гумору були присутні колишні КВНщики, випускники коледжу різних років. Їм випала нелегка нагода оцінювати виступи команд (Олександр Мінаков, Євгеній Боргун, Вікторія Волошко). Завітала підбадьорити гравців і команда ЗОШ № 1 «Кадри» (неодноразовий переможець та призер Всеукраїнських ігор КВН). Родзинкою гри став виступ команди коледжу «Дрозди» (капітан Євгеній Ляшенко).

Швидко, весело, дотепно та корисно пройшов час і для учасників, і для глядача. Всі команди виступили достойно. Але КВН – це гра і тут є переможці і переможені. Володарями Кубку стала команда групи ЛГ-41 «Красавчики», які впевнено почувалися на сцені протягом всієї гри та показали досвідчений виступ. «Область фантастики» (збірна команда груп ЛГ-12 та ЛГ-23) посіли ІІ місце та отримали приз «Глядацьких симпатій». На третю сходинку зійшли «Сапоги» (група СПГ, Б-11), які несуттєво відстають від переможців. Команди «Завжди готові» (група ОД-21) та «Зелені люди» (група ЛГ-11) здобудуть свою перемогу наступного разу.

Ірина Решетило, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександр Заканич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272802