2014-03-06

КОРОЛЕВА ЛІСУ - 2014

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Лубенському лісотехнічному коледжі відбувся традиційний щорічний конкурс «Королева лісу».

Яскраве дійство, учасницями якого стали 8 студенток-старшокурсниць, було проведено у молодіжно-розважальному клубі «НЛО».

Програма заходу була насиченою різноплановими конкурсами: «візитівка», фаховий турнір, літературно-мистецька презентація «Мене Шевченко надихає…». У фінальному конкурсі «Світ моїх захоплень» учасниці продемонстрували, як продуктивно, корисно і цікаво організовують власне дозвілля: від професійних танців і вокальних студій, створення власної колекції одягу, шитва, м’яких іграшок, витинанки – до майстер-класу перукарського мистецтва та кулінарної творчості.

До складу журі конкурсу увійшли директор загальноосвітньої школи № 1 Людмила Тютюнник, директор спеціалізованої школи № 6 Світлана Кочергіна, завідуюча міським методичним кабінетом Надія Січкар та викладач-методист коледжу Тетяна Шинкарьова. Очолив журі начальник міського управління освіти Мирослав Костенко.

За підсумками конкурсу було визначено номінації «Міс чарівність» – Бабак Інна (група Б-31), «Міс елегантність» – Граб Валерія (група ЛГ-41), «Міс загадковість» – Коваленко Катерина (група ЛГ-42), «Міс ерудиція» – Чекаленко Юлія (група ЛГ-41), «Міс романтичність» – Яресько Владислава (група ЛГ-32), «Міс поетичність» – Глібович Альона (група ЛГ-31), «Міс оригінальність» – Зубик Оксана (група ЛГ-41).

Перемогу та титул «Королева лісу» справедливо виборола студентка групи ЛГ-31 Кулікова Дар’я.

Церемонію нагородження учасниць проводили директор коледжу Роман Сендзюк та голова Товариства лісівників України Олександр Яресько. Усі конкурсантки отримали цінні подарунки, а Бабак Інна від оргкомітету коледжу була нагороджена сертифікатом на безкоштовну поїздку до біосферного заповідника «Асканія-Нова».

Глядачами конкурсу були студенти і викладачі коледжу, старшокласники шкіл міста, рідні та друзі учасниць, для яких цей день приніс незабутні враження.

Ірина Решетило, заступник директора з виховної роботи;

фото – Сергій Козачков

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265235