2013-11-12

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

День української писемності та мови відзначається в державі згідно з Указом Президента України № 1241/97 щорічно.

9 листопада за православним календарем – це вшанування памʼяті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

У стінах навчального закладу відбувся захід, присвячений Дню української писемності та мови. Студенти стали учасниками історичного калейдоскопу, познайомилися з основними етапами розвитку української писемності. Зі сцени звучали афоризми та вислови відомих українських діячів про мову. Окрасою свята стала «Пісня про Україну» у виконанні ВІА «Пори року» (художній керівник Віктор Карпець).

Студенти І - IV курсів разом з викладачами написали радіодиктант.

Бажаємо подальших успіхів у вивченні рідної мови.

За ініціативи студентів відбулася вечірка в українському стилі. Стильний національний одяг, українські танці та пісні з іграми стали чудовим доповненням цього святкового вечора.

Захід підготували заступник директора з виховної роботи Ірина Решетило та викладач української мови та літератури Аліна Козачкова.

Аліна Козачкова, циклової комісії загальноосвітніх

та соціально-гуманітарних дисциплін;