На шляху до зустрічі з обраною професією

Непомітно пролетіли для студентів 4-го курсу спеціальності «Лісове господарство» попередні 3 роки навчання в стінах коледжу. І ось настав час, коли кожен здобувач освіти має зробити вибір місця безпосередньої зустрічі та першого знайомства із виробництвом. Для цього протягом вересня кожен з них пройшов останні приготування - навчальні практики з наступних фахових лісогосподарських дисциплін: «Лісівництво», «Лісова таксація і лісовпорядкування», «Економіка, організація і планування лісогосподарського виробництва», а також «Лісове багатоборство».

У п’ятницю, 29 жовтня, під керівництвом завідувача навчально-виробничою практикою Андрія Рудика була проведена нарада на тему «Виробнича технологічна практика» для студентів 4-го курсу та керівників практики від коледжу. В.о. директора Володимир Тихович побажав студентам вдалого проходження виробничої практики. Андрій Рудик ознайомив присутніх з переліком базових лісогосподарських підприємств та керівниками практики від коледжу, а також наголосив на особливостях ведення методичної документації технологічної практики. Провідний спеціаліст з охорони праці Ігор Кублінський провів зі здобувачами освіти первинний інструктаж з техніки безпеки, а керівники практики Вікторія Сендзюк, Олександр Ковальчук, Володимир Макаревич, Ангеліна Чичул та Олександр Литвиненко доповнили виступи своїх попередників, акцентуючи увагу студентів на особливостях виробничих процесів та програмі практики.

Тож, майже місяць, з 2 по 20 жовтня, 39 студентів нашого коледжу на 16 профільних лісогосподарських підприємствах Полтавської, Чернігівської, Сумської, Черкаської та Кіровоградської областей будуть знайомитися із особливостями виробничих процесів обраного 3 роки тому фаху, бути «дублером» майстра лісу та самостійно приймати відповідальні рішення, але останнє лише з навчальною метою.

Андрій Рудик, завідувач навчально-виробничими практиками;

фото - Владислав Кресюн, староста групи ЛГ-43