Відійшов у вічність Кагамлик Юрій Іванович

Лубенський лісотехнічний коледж із сумом повідомляє, що 16 травня 2020 року на 86 році життя відійшов у вічність Кагамлик Юрій Іванович.

Юрій Іванович народився 18 серпня 1934 року в селі Велика Багачка на Полтавщині в cім’ї службовців. З 1944 року проживав у місті Лубни. Після закінчення школи, у 1950 році стає студентом Лубенського лісового технікуму, який закінчив 1953 року.

Трудову діяльність розпочав агролісомеліоратором в Хмель- ницькій області. З 1954 року працює в рідному технікумі лаборантом, агрономом навчального господарства та одночасно здобуває вищу освіту у Харківському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Лісове господарство». А з 1961 року – викладач механізації лісового господарства та геодезії Лубенського лісового технікуму.

За багаторічну і сумлінну працю присвоєно звання Заслуженого учителя Української РСР. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства лісового господарства УРСР та ЦК профспілки працівників лісового господарства, Почесною грамотою Державного комітету лісового господарства України та ін.

З 1997 року – на заслуженому відпочинку, проживав із сім’єю у Києві, де й похований.

Світла пам’ять про Юрія Івановича назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу!