Вітаємо з ювілеєм директора коледжу Романа Сендзюка!

SENDZIUK24 листопада свій День народження відзначає директор Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, Заслужений лісівник України, Відмінник освіти України, Відмінник лісового господарства України та депутат Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Роман Васильович Сендзюк.

Колектив коледжу щиро приєднується до всіх привітань на адресу ювіляра! Романе Васильовичу! Ви користуєтеся заслуженим авторитетом як відповідальний, компетентний керівник і досвідчений організатор. Ваша  висока самовіддача, наполегливість і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам в багатоплановій діяльності. Бажаємо Вам здоров’я, успіхів у роботі та всього самого доброго.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262644