Фінішувала першість коледжу з міні-футболу

З 24 вересня на стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу відбувалися змагання першості навчального закладу з міні-футболу серед навчальних груп в рамах Спартакіади, яка саме і стартувала з цього виду спорту. У змаганнях взяли участь більш ніж 80 студентів. 10 футбольних команд з академічних груп коледжу розігрували головний приз.

Турнір проходив за коловою системою, змагання відбувались в позаурочний час при палкій підтримці вболівальників.

В останньому турнірі зійшлись дві найсильніші команди, які впродовж ігор не мали поразок, проте ЛГ-23 у своєму активі мала одну нічию. Друга команда ОД-21 «примудрились» пропустити за всі попередні матчі аж 1 м’яч у свої ворота, її влаштувала би і нічия.

Вирішальна гра відбулась 7 жовтня і пройшла видовищно при активній підтримці  вболівальників. Упродовж поєдинку були чудові комбінації, удари по воротах, надійна гра голкіперів і, звичайно, забиті м’ячі. Після першого тайму, який закінчився з рахунком 1:1, група лісівників під керівництвом класного керівника Олександра Миколайовича Литвиненка мобілізувались і, вибравши оптимальний склад, зуміли загострити гру біля воріт майбутніх «обробників». У середині тайму забили вирішальний гол, 2:1 - такий остаточний рахунок цього протистояння. Студенти-лісівники першого року навчання, а саме Віктор Дерев’янко, Євген Єресько, Денис Йорган, Станіслав Махно, Олексій Обревко, Максим Сенчук, Владислав Третяк - заслужено отримали звання чемпіонів Лубенського лісотехнічного коледжу з міні-футболу.

Кращим гравцем першості став переможець Євген Єресько, а найнадійнішим воротарем визнано студента групи ОД-21 Андрія Михайленка.

З надією дивимося у недалеке майбутнє – спортивні ігри Полтавщини серед студентів коледжів 2019-2020 навчального року, які відбудуться у листопаді у Миргороді, і бажаємо успішного виступу нашій збірній.

Підсумкова таблиця першості має такий вигляд.

Олександр Карпенко, керівник фізичного виховання;

фото – Романа Сендзюка та Олександра Заканича