ЦІКАВА ЗУСТРІЧ

2013-11-28

ЦІКАВА ЗУСТРІЧ

27 листопада 2013 року у коледжі відбулася зустріч студентів груп спеціальності «Бухгалтерський облік» з головним спеціалістом відділу активної підтримки безробітних Лубенського Центру зайнятості населення Наконечною Юлією Миколаївною.

Проблема безробіття є актуальною темою в процесі вивчення фахових дисциплін згаданої спеціальності. В ході зустрічі студенти ознайомились з ринком праці Лубенщини, основними методами пошуку роботу. Студенти отримали вичерпну інформацію про послуги, що надають спеціалісти служби зайнятості щодо працевлаштування випускників навчальних закладів – молодших спеціалістів.

Юлія Миколаївна розповіла про соціальну підтримку громадян, які тимчасово не працюють, умови підготовки та перепідготовки громадян у системі служби зайнятості, а також відповіла на всі запитання аудиторії.

Студентам були роздані буклети, брошури з інформацією про роботу Центру зайнятості. Зустріч була змістовною і корисною.

Тамара Кушніренко, викладач фахових дисциплін;

фото - автора