ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ Є НЕВІД’ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ ЧАСТИНОЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Сезон навчальних практик розпочато… Завданням навчальної практики з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація» є ознайомлення студентів зі специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок із дисципліни.

Для проведення практики між керівництвом коледжу та ДП «Лубенське лісове господарство» заздалегідь були узгоджені об’єкти – це територія Приміського лісництва з лісовим розсадником, територія лісових культур різного віку та дендропарк коледжу.

На практиці студенти мали можливість ознайомитися з структурою лісництва, сучасними методами вирощування садивного матеріалу в умовах відкритого та закритого ґрунтів, провести інвентаризацію сіянців головних та супутніх порід в посівному відділенні розсадника, закласти пробні площі на лісокультурних ділянках різного віку, порахувати фактичну приживлюваність, ознайомитися з технікою переведення лісових культур у вкриті лісом площі, а також засвоїти технології заготівлі та переробки лісонасінної сировини. Зробити оцінку врожаю на різних ділянках дендропарку.

 

Ангеліна Чичул, Оксана Замула

викладачі фахових дисциплін, керівники практики;

фото – Антона Озірського (ст.гр. ЛГ-32)

Меню

Лічильник

Сьогодні204
Вчора363
За тиждень204
За місяць12956
Всього574788
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация