28 травня голова циклової комісії спеціальності «Лісове господарство» Ангеліна Чичул прийняла участь у воркшопі «Зменшення використання лісової біомаси в Україні» в онлайн-форматі.
Захід присвячений презентації результатів проєкту “Зменшення використання лісової біомаси в Україні”.
У контексті боротьби зі зміною клімату, збереження лісів та сталого розвитку громад скорочення використання деревної біомаси є надзвичайно актуальним завданням. Реальні дії в цьому напрямку допомагають зменшити навантаження на природні ресурси та створюють умови для енергетичної безпеки й добробуту місцевого населення.
У рамках заходу говорили про:
- зменшення енергетичної залежності від деревини;
- які технічні рішення вже доступні громадам;
- де шукати фінансування для сталих проєктів;
- як реалізувати конкретні дії на місцях — від досліджень до впровадження.
Аналітичний звіт "Визначення потенційного обсягу зменшення споживання лісової біомаси"
Ангеліна ЧИЧУЛ, викладач коледжу, голова циклової комісії
спеціальності «Лісове господарство»
фотоскріни - автора