Закріплення теоретичних знань під час проходження навчальної практики

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство»  під час проходження навчальної практики з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація» ознайомилися з тонкощами вирощування сіянців та саджанців деревних та чагарникових порід у відкритому та закритому ґрунті лісового розсадника Псільського лісництва Філії «Миргородське лісове господарство» ДП Ліси України, яке у 2024 році під керівництвом лісничого Володимира Зленка (до речі, наш випускник 2010 року) стало одним із переможців конкурсу «Лідери змін».

Також студенти побачили, як в лісництві відбувається спостереження та охорона лісу від пожеж, які знаряддя та протипожежна техніка використовується.

На території лісництва розміщений доступний та комфортний рекреаційний пункт, який має окремі альтанки зі столами та лавами, мангальну зону, лави для відпочинку, вбиральні з водою, смітники та обладнану стоянку.

Ангеліна ЧИЧУЛ, Олена ДЕМ’ЯНЕНКО, викладачі фахових дисциплін;

фото – Ангеліни ЧИЧУЛ