Наші студентки - учасниці молодіжної ради Лубенської територіальної громади

04 вересня у м. Лубни в «Галереї мистецтв» у рамках проєкту «Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях» відбулася зустріч потенційних учасників молодіжної ради Лубенської територіальної громади з тренерами проєкту.

Учасників тренінгу, серед яких були і наші студенти - Аліса Толкачова та Анастасія Козаченко, ознайомили з діяльністю та напрямками роботи молодіжної ради, методами формування молодіжної ради та взаємодію молодіжної ради з органами влади. Робота в командах, колективне обговорення, нові знання, практичні навички все це отримали майбутні члени молодіжної ради Лубенської громади, дякуючи тренерам.  Вірю, що отримані знання та навички допоможуть нам створити нові можливості для молоді у Лубнах.

Цей проєкт реалізується громадською організацією ФРГО «ЗУРЦ» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», він став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото – з сайту Лубенської міської ради

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 360273