Захід на тему «Хто знає краще про життя птахів?» до Міжнародного дня птахів

Щорічно 1 квітня у світі відзначають Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів) - International Birds Day, який проводиться в рамках ЮНЕСКО « Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.

Мета акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

Птахи живуть на планеті понад 150 млн років. Немає на Землі такого куточка, де б їх не було, вони населяють усі екосистеми Земної кулі від Арктики до Антарктики. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.

Список птахів фауни України складається з 433 видів, які нині трапляються або траплялися на території країни протягом останніх 150 – 180 років. До Червоної книги України занесено понад 80 видів птахів.

З метою розширення знань про життя птахів, серед студентів коледжу спеціальності «Лісове господарство» (групи ЛГ-21 та ЛГ-22) був проведений захід на тему «Хто знає краще про життя птахів». Ведучі розповіли багато цікавих фактів про птахів. Збірні команди груп приймали активну участь у конкурсах, які пов’язані з логічним мисленням, кмітливістю та уважністю. Перемогу здобула збірна команда групи ЛГ-22. Вітаємо переможців!

Всі учасники заходу отримали призи і смаколики.

Вікторія СЕНДЗЮК, викладач коледжу;

фото - автора