Відвідали День вишиванки в Лубнах

16 травня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулися заходи з нагоди дня вишиванки. На них були присутні викладачі  і студенти нашого коледжу.

Тут центральне місце займали вироби народних ремесел, де свою творчість представили жителі с. Калайдинці, Войниха, Оріхівка, Першої гімназії ім.Матвія Номиса, авторські роботи представила Валентини Спичак, локацію від Центру культури та дозвілля організувала Наталія Ковп, яка писала з дітьми листи захисникам.

Також раритетні автентичні вишиванки представив краєзнавчий музей ім Г.Стеллецького, зокрема, роботи народної майстрині Героя Украіни Віри Роїк.

Концертну програму відкрила учасники народного квартету "Гілея", Надія Клепач, а потім естафету концертних виступів підхопили Інна Сизоненко, народного ансамблю танцю «Юність», танцювальний колектив «Глорія» та інші.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 323515