Урочисте вручення дипломів

27 червня відбулося урочисте вручення дипломів фахового молодшого бакалавра випускникам Лубенського лісотехнічного фахового коледжу спеціальностей «Лісове господарство» та «Обробка деревини».

Із вітальним словом до присутніх звернувся в.о.директора коледжу Володимир Тихович і побажав випускникам реалізувати свої мрії, задуми та застосувати здобуті під час навчання знання на виробництві.

Разом із дипломами студенти отримали направлення на роботу в лісогосподарські підприємства Полтавської, Сумської, Черкаської, Київської, та Кіровоградської областей; а також Подяки за активну участь у спортивно-масовій роботі, художній самодіяльності та громадському житті навчального закладу – Артем Бойко, Євгеній Климків, Антон Чубун, Кирило Шаповалов, В’ячеслав Гепп, Андрій Загоруйко, Артем Павленко, Антон Комар, Валерія Васько, Анастасія Щербак, Євгеній Крамаренко, Дмитро Мазур, Владислав Кресюн, Олександр Вакуленко, Владислав Хоменко, Володимир Балюк та Ярослав Остапенко

Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко класним керівникам випускних груп (Андрієві Павлюченку, Олені Ковальчук) вручив Подяки за багаторічну сумлінну працю, Владислав Кресюн відзначений Грамотою за активну участь у громадському житті навчального закладу.

Начальник Лубенської районної військової адміністрації Сергій Сіряченко вручив Подяку класному керівникові Олені Дем’яненко, а випускникам Євгенію Климківу та Ярославу Остапенку – Грамоти за активну життєву позицію.

Старости випускних груп Андрій Великожон, Владислав Кресюн та Ярослав Остапенко подякували адміністрації за підтримку, а викладачам – за знання.

Класні керівники подарували своїм вихованцям пісенне привітання «Все буде добре». Упродовж свята лунали пісні від вокально-інструментального ансамблю «Пори року» (художній керівник – Віктор Карпець).

Ноти фінальної пісні об’єднали випускників у святковому флешмобі.

Дорогі наші випускники! Ми бажаємо Вам добра, миру, щоби щастя прийшло у кожен дім, реалізації мрій та задумів. І де б ви у світі не були, пам’ятайте, що на Вас завжди чекатимуть у Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра ЗАКАНИЧА та Яни ПЕЛИПАНЬ

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  • +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 1926
Відвідувачів сьогодні: 433
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 313000