Студенти заочної форми навчання склали кваліфікаційний іспит

З 26 лютого до 29 лютого у коледжі проводився кваліфікаційний іспит для студентів випускних груп ЛГЗ-51 та ЛГЗ-52 заочної форми навчання спеціальності 205 «Лісове господарство».

Згідно наказу була створена екзаменаційна комісія. Головою комісії призначений Олексій Тенянко – провідний мисливствознавець Слобожанського лісового офісу ДП «Ліси України».

До екзамену допущено 57 студентів. 49 випускників працюють на посадах майстрів лісу у філіях лісогосподарських підприємств ДП «Ліси України» Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської, Миколаївської та Одеської областях. 5 студентів проходять службу у Збройних Силах України.

Екзамен проводився у очному та дистанційному форматах. Всі студенти успішно справились із поставленими завданнями у білетах та з додатковими питаннями від членів екзаменаційної комісії.

Випускників привітали із здачею кваліфікаційного іспиту та вручили дипломи про закінчення навчального закладу голова комісії Олексій Тенянко, в.о. директора ЛЛТФК Володимир Тихович та Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко.

Всім випускникам було рекомендовано продовжувати навчання на заочній формі у міжкафедральній навчальній лабораторії НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу для здобуття ОС «Бакалавр».

Вікторія СЕНДЗЮК, викладач фахових дисциплін;

фото - автора