Профорієнтаційна робота зі школярами

З метою проведення профорієнтаційної роботи розпочато цикл зустрічей із випускниками 9 та 11 класів міста.

Владислав Кресюн, Володимир Балюк та Любов Семенюта розповідають про спеціальності, які можна здобути у Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі.

Понад сто років коледж надає якісну освіту, орієнтуючись не лише на високий рівень знань, але й на особистісний розвиток студента. Навчальний заклад продовжує активно розвиватися. Досвід поєднується із сучасністю.

У коледжі здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для лісової, деревообробної та аграрної галузей за спеціальностями:

• «Лісове господарство»;
  • «Деревообробні та меблеві технології»;
  • «Садово-паркове господарство».

Сподіваємося, що школярі разом з батьками зацікавляться спеціальностями, які пропонує для здобуття фахової передвищої освіти наш навчальний заклад.

Чекаємо усіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 16 березня. Захід відбудеться об 11 годині.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309095