Навчання щодо безпечної поведінки під час військових дій

4 березня для викладачів та студентів Лубенського лісотехнічного фахового коледжу за сприяння ГО «Асоціації саперів України» було проведено інформаційні заняття щодо безпечної поведінки при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів.

Навчальний курс спрямований на підвищення безпеки здобувачів освіти та працівників навчального закладу.

Заняття проводили сертифіковані інструктори: експерт з безпеки Резніченко Ігор Володимирович, тренер з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту (СРР) і з мінної небезпеки (EORE) та інструктор з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту (СРР) і з мінної небезпеки (EORE) Резніченко Оксана Василівна.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271522