Наші баскетболісти – бронзові призери!

21 лютого у м. Кременчуці у спортивній залі гуманітарно-технологічної академії ім. А.С. Макаренка відбулися фінальні змагання Спортивних ігор Полтавщини серед студентів закладів фахової передвищої освіти з баскетболу 3х3. У змаганнях взяли участь 4 команди: Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж, Кременчуцький медичний коледж, Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія ім. А.С. Макаренка» і команда нашого коледжу.

Господарі змагань вирішили проводити фінальну частину не за коловою системою, а на виліт. Тож у першому півфіналі майбутні педагоги впевнено перемогли команду із Лохвиці 18:2. В іншому півфіналі наша команда в напруженій боротьбі поступилась кременчуцьким медикам 16:17.

У грі за 3 місце наші студенти в додатковий час перемогли команду із Лохвиці 14:12. Чемпіонами стали – Кременчуцькі педагоги, які перемогли майбутніх Кременчуцьких медиків 16:13.

Склад бронзових призерів Лубенського лісотехнічного фахового коледжу - В’ячеслав Гепп, Роман Ніколаєнко та Михайло Приходько.

Готував команду - тренер Андрій Павлюченко.