Ми – срібні призери!

13 березня у спортивній залі Лубенської ДЮСШ відбулися фінальні змагання Спортивних ігор Полтавщини серед студентів закладів фахової передвищої освіти з футзалу. У змаганнях взяли участь 5 команд: Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж, Кременчуцький льотний коледж, Полтавський аграрно-економічний фаховий коледж і команда нашого коледжу.

Змагання проходили за коловою системою.

У першій грі наша команда поступилася кременчуцьким педагогам 0:1. Потім зіграли в нічию з Кременчуцьким льотним коледжем 1:1 і перемогли полтавських аграріїв 4:1. У вирішальній грі за срібні медалі наші студенти перемогли команду з Лохвиці 3:2.

Чемпіонами турніру стали – Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія ім. А.С.Макаренка», а бронзовими призерами -  команда Кременчуцького льотного коледжу.

Склад срібних призерів Лубенського лісотехнічного фахового коледжу: Загоруйко Андрій, Павленко Артем, Шаповалов Кирило, Сидоренко Євгеній, Якименко Марк, Климків Євгеній, Данильченко Руслан, Чернявський Андрій, Киричок Вадим.

Готував команду – тренер Андрій Павлюченко.

Команда вдячна студентам групи СПГ 31 за активну підтримку наших футболістів.

21 березня 2024 року на штучному майданчику Лубенського лісотехнічного фахового коледжу відбудеться традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Романа Сендзюка.

В змаганнях будуть приймати участь 8 шкільних команд Лубенського району.