22 грудня в Лубенській філії Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», яка функціонує на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Із вітальним словом до юних науковців та їх керівників із закладів загальної середньої освіти Лубенської територіальної громади звернулися в.о. директора коледжу Володимир ТИХОВИЧ, начальник Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Мирослав КОСТЕНКО, заступник директора з виховної роботи Аліна КОЗАЧКОВА, керівник відокремленого структурного підрозділу Лубенської філії ПОМАН Людмила ЄРЕМІЄВСЬКА.

Пісенні вітання линули від вокально-інструментального ансамблю «Пори року» (художній керівник Віктор Карпець).

Свої науково-дослідницькі роботи учасники захищали у 29 секціях. Над оцінюванням учнівських робіт (постерний захист та наукова конференція) працювали 19 членів журі, серед яких вчителі Лубенської територіальної громади та викладачі коледжу Аліна КОЗАЧКОВА, Єлізавета ГРИБОВИЧ, Володимир РЕВА, Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО. Члени журі поділилися практичними порадами та об’єктивно оцінювали дослідження юних науковців. Всі учасники продемонстрували високу майстерність та ґрунтовні дослідження.

Мала академія наук України – унікальне творче об’єднання учнівської молоді, яке забезпечує її інтелектуальний і духовний розвиток, підготовку до активної діяльності в галузі науки та сприяє самовизначенню конкурсантів в майбутній професії.

МАН готує учнівську молодь до систематичної науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської і винахідницької діяльності майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук.

Переможцям, які здобули перші місця бажаємо максимально розкрити свій інтелектуальний, творчий потенціал, продемонструвати відмінні знання та гідно представити Лубенську громаду на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту в Полтаві.

Людмила ЄРЕМІЄВСЬКА, викладач коледжу,

завідувач Лубенської філії ПОМАН;