А нам своє робить! Вдалося реалізувати проєкт столярної майстерні…

В навчально-виробничій майстерні коледжу разом з регіональними координаторами програми СССМ (Camp Coordination and Camp management) БФ "Право на захист", координаторами Східного хабу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців з питань МТП, внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитку лісотехнічного коледжу, та адміністрацією коледжу - вдалося реалізувати проєкт столярної майстерні.

Наші мешканці гуртожитків відтепер зможуть втілювати свої побажання з покращення умов проживання власними руками.

Благодійний фонд, за ініціативи переселенців, надав обладнання для перетворення плит ДСП у меблі: кухонні, для кімнат та навчальних аудиторій. Тепер, створивши відповідний проєкт, ми зможемо самостійно виготовити, а потім і встановити комплекти меблів для побутових кімнат та кухонь гуртожитків.

Олександр ЗАКАНИЧ, заступник директора з АГЧ;

фото – автора,