З історії художньої самодіяльності
Перегляди: 423
Уривок зі спогадів Івана Олександровича Курдибахи – колишнього заступника директора з навчальної роботи, викладача, учасника Другої світової війни, автора «Історії Лубенського лісового технікуму»:
В 1976 році технікуму пропонує свої послуги керівника художньої самодіяльності Віктор Олексійович Карпець. І ніхто в той час не міг подумати, який скарб міститься в цьому непоказному юнаку.
Створені ним вокально-інструментальний ансамбль «Пори року», жіночий ансамбль – «Суцвіття» дали новий імпульс розвитку художньої самодіяльності.
У 1979 році ці ансамблі – переможці обласного огляду-конкурсу «Комсомольська пісня»;
1980 р. - перше місце в обласному огляді присвяченому 24 з’їзду;
1981 р. - друге місце в області на конкурсі «Студентська весна», друге місце - за виконання українських народних пісень;
1985 р. – Лауреат області за політичну пісню, перше місце в огляді, з нагоди 40-річчя Перемоги.
І зараз цей невгамовний працьовитий фахівець музики, композиції і співу робить все, щоб виконавча майстерність, а Віктор Олексійович доводить її до професіоналізму, з кожним роком зростала (а працює він з молоддю, що через 2-3 роки закінчують навчальний заклад, і все потрібно починати спочатку).
Я уклоняюсь цій людині і вдячний, що доля звела мене з ним. Більше 20 років в технікумі, а міг бути, по своїх здібностях в «Краянах» (якими керував його кращий друг) чи інших професійних ансамблях.