ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»
Розвиток зеленого будівництва і садово-паркового господарства України в значній мірі залежить не тільки від економічних, технічних і природних показників країни, а й від рівня підготовки молодших спеціалістів за кваліфікацією «фахівець садово-паркового господарства».
Теоретичні знання фахових дисциплін повинні бути творчо використані для вирішення практичних завдань, пов’язаних з озелененням міст, селищ, приватних територій в умовах інтенсивної господарської діяльності людини.
Найважливішим етапом у підготовці фахівців зеленого будівництва і ландшафтного дизайну є практичне навчання. Воно складає суттєву частину навчального процесу.
Практики проводяться відповідно до навчального плану і «Положення про практики студентів вищих навчальних закладів». На третьому курсі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» передбачено проведення технологічної практики.
Цього року, традиційно, базами практики студентів нашого коледжу є провідні підприємства зеленого будівництва: розсадник декоративних рослин «Осокор», садовий центр «Vert», комунальне підприємство «Конвалія» та приватні організації ландшафтного дизайну.
Протягом технологічної практики студенти поглиблюють свої знання і вдосконалюють професійні навички. Вони досконало вивчають технологію виробничих процесів, вивчають організацію праці і підприємницької діяльності, структуру, спрямованість виробничого закладу, систему оплати та охорони праці, навчаються оформлювати необхідну документацію.
Закласти основи досвіду професійної діяльності, розвинути практичні вміння і навички, забезпечити професійне становлення майбутнього фахівця - ось головна мета практичної підготовки в коледжі.
Єлізавета Грибович, голова циклової комісії
спеціальності «Садово-паркове господарство»;
фото - автора